RT Anacron - шаблон joomla Авто

درباره ما

شرکت کابوک بسپار سپهر ایرانیان(با مسئولیت محدود) فعالیت خود را در سال 1379 در ضمینه ساخت و تولید آغاز نموده و در طی این سالها با رعایت اصول اخلاقی بر دامنه تخصص و دانش حرفه ای خود در صنعت لاستیک کشور افزوده و با شور و اشتیاق فراوان موفق به طراحی ، تکوین ، ساخت و تولید قطعات و محصولات به ویژه در صنعت خودرو ، با نام تجاری کابوک شده است .

کابوک با عنایت به ت صمیمات راهبردی ، شناخت صحیح فضای کسب و کار و توانایی های بالفعل و بالقوه خویش بهترین و مناسب ترین راهکارها و سامانه های مدیریتی را جهت ارتقاء سازمان بکار گرفته و سفر تعالی را طی می نماید.

این شرکت با بهره گیری از سرمایه های انسانی ارزشمند خویش ، همچنین ایجاد آزمایشگاه مجهز و بگارگیری تجهیزات و ماشین آلات بروز ، اقدام به ساخت و تولید مینماید و نظر جامعه صنعتی کشور بخصوص صنعت خودرو را به خود جلب نموده است ارتقاء کیفیت محصولات ، انجام به موقع تعهدات و درک و برآورده نمودن الزامات مشتریان جزو اصول عالیه کابوک می باشد.

شرکت کابوک بسپار سپهر ایرانیان از اعضای فعال انجمن قطعه سازان خودرو و انجمن مدیریت ایران می باشد و در تلاش جهت عضویت در " سازمان 1% برای کره زمین " است.